Jak się nazywam, możecie zobaczyć powyżej. Chodzę do klasy III Bg w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arkadego Fidlera w Polkowicach. Mam 15 lat. W mojej klasie jest 26 uczniów, 14-dziewczyn i 12- chłopców. Moją wychowawczynią jest Pani Izabela Flisiewicz, uczy mnie języka polskiego, a współwychowawcą Pani Beata Auguścik, która uczy mnie języka angielskiego. W klasie pełnie funkcję łącznika z biblioteką. W szkole uczęszczam na radę samorządu. Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka i geografia. Jeżdżę na rowerze i rolkach, a także gram w siatkówkę. W wolnym czasie lubię wychodzić ze znajomymi. Czasami chodzimy na rowery lub boisko. Wieczorami oglądam filmy lub czytam książkę. Mam psa który wabi się Saba. To wszystko co powinniście o mnie wiedzieć.