pta Patryk Tarnowski
Jest średniego wzrostu, lubi grać w piłkę nożną. Urodził się w październiku 1998 r. W szkole lubi matematykę i wf., a na drugie imię ma Sławomir po tacie. Lubi jeszcze historię, najbardziej interesuje go I i II wojna światowa. Interesuje się jeszcze muzyką, konkretnie rapem. Z rapu najbardziej lubi: Hemp Gru, DonGuralesko.

Na stronie "Bezpieczny Internet" zaprojektował szablon i baner tytułowy.

Bartek Doszczeczko
Jego ulubione przedmioty to fizyka i biologia. W wolnym czasie lubi słuchać muzyki, wychodzić na dwór oraz spotykać się z kolegami.

Na stronie "Bezpieczny Internet" wykonał podstrony: "Dobre Porady i "Ciekawe Strony".

Mateusz Pustuła
Ma 17 numer w dzienniku. Bardzo lubi grać w koszykówkę. Jego ulubionym przedmiotem jest wychowanie fizyczne. Samochodem jego marzeń jest Porshe 911. Uwielbia sporty ekstremalne typu wspinaczka.

Na stronie "Bezpieczny Internet" wykonał podstronę "Netykieta".

Paweł Rożek
Jego ulubionymi przedmiotami są matematyka i wf. W wolnych chwilach słucha muzyki. Najbardziej lubi Hip-hopowy zespół Hemp Gru.

Na stronie "Bezpieczny Internet" wykonał podstronę "Konkursy".

Martin Ludwiczak
Jego klasa jest o profilu matematyczno-informatycznym. Ma 24 uczniów.
Lubi lekcje wf. tak jak większość chłopców z naszej klasy. Słucha muzyki Hip-Hop.
Jego ulubionym raperem jest Sitek .

Na stronie "Bezpieczny Internet" wykonał podstronę "Autorzy".